FURNITURE / Chairs and Stools / Öronlappsfåtölj 3718256
nr 371 8256
Öronlappsfåtölj
Lenght: ()
(skada/spricka/repa/nagg/slitage)
300
SEK 1700
Monday August 15 2005
at 16:00:00
1.500 kr
700 kr
850 kr
1.200 kr
1.600 kr